Mecz SKRA Częstochowa kontra Zagłębie Lubin II zakończony wynikiem 2-1

W ostatnim meczu II Ligi - East, który odbył się 5 kwietnia 2024 roku na Stadionie ul. Loretańska, drużyna SKRA Częstochowa podejmowała Zagłębie Lubin II. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy, którzy prowadzili 1-0 po pierwszej połowie. Mecz był częścią 27. kolejki ligowej, a emocje na boisku nie zawiodły kibiców obu drużyn.

Relacja z meczu piłki nożnej: SKRA Częstochowa - Zagłębie Lubin II

W meczu 27. kolejki II Ligi - East, na stadionie ul. Loretańska, drużyna SKRA Częstochowa podejmowała Zagłębie Lubin II. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17:00, a sędzią głównym był R. Rokosz.

SKRA wyszła na prowadzenie już w 18. minucie, gdy P. Kucharczyk strzałem z kilkunastu metrów pokonał bramkarza gości, ustalając wynik na 1-0 do przerwy.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście, którzy w 58. minucie doprowadzili do wyrównania. W. Szafranek wykorzystał zamieszanie w polu karnym i skierował piłkę do siatki, remisując wynik.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, na ostatnich minutach regulaminowego czasu pojawiła się decydująca bramka. P. Sajdak strzałem głową pokonał bramkarza Zagłębia, zapewniając SKRZE zwycięstwo 2-1.

Spotkanie było pełne emocji, obie drużyny walczyły o każdą piłkę. Atmosfera na stadionie była gorąca, kibice dopingowali swoje zespoły przez cały mecz.

W końcówce pojawiły się nerwy, co skutkowało kilkoma kartkami. M. Winciersz z SKRA oraz I. Orlikowski, S. Karasinski, P. Kruszelnicki i J. Kolan z Zagłębia otrzymali żółte kartki. Czerwone kartki nie padły ani po jednej stronie.

SKRA Częstochowa po zwycięstwie planuje kolejne mecze z Jastrzębiem, Pogonią Siedlce i Wisłą Puławy. Natomiast Zagłębie Lubin II zmierzy się z Kotwicą Kołobrzeg, Radunią Stężyca i Chojniczanką Chojnice.